M.c. | Zawodnik |
---|---|
1 | Alexander Ponto OPTI CWM Gdynia |
2 | Mateusz Gwóźdź YKP Gdynia |
3 | Dominika Ołowiak YKP Gdynia |
4 | Marcel Bisewski YKP Gdynia |
5 | Stanisław Wierczyński YKP Gdynia |
6 | Zuzanna Rodzeń MKŻ Arka Gdynia |
7 | Marceli Mierzwicki YKP Gdynia |
8 | Patryk Furmanek SSW MOS Iława |
9 | Jakub Kluk MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO |
10 | Alicja Tutkowska YK Stal Gdynia |
11 | Leon Gniadek KŻ Horn Kraków |
12 | Maja Krawczyńska OPTI CWM GDYNIA |
13 | Ewa Lewandowska KS AZS AWFiS Gdańsk |
14 | Mateusz Gigielewicz BAZA Mrągowo |
15 | Stanisław Janowicz KS AZS AWFiS Gdańsk |
16 | Patryk Chełkowski MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO |
17 | Magdalena Guszcza WTW Warszawa |
18 | Karolina Gała WTW Warszawa |
19 | Amelia Potejko MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO |
20 | Szymon Oleksiuk WTW Warszawa |
21 | Dominika Raszka MKS Dwójka Warszawa |
22 | Maria Konarzewska KS AZS AWFiS Gdańsk |
23 | Miłosz Michalak YKP Gdynia |
24 | Igor Rudek MKŻ Arka Gdynia |
25 | Marcin Pietrzak WTW Warszawa |
26 | Gustaw Kwiek WTW Warszawa |
27 | Ludwik Grzelak WTW Warszawa |
28 | Mikołaj Łangowski MKS Dwójka Warszawa |
29 | Franciszek Borys YKP Gdynia |
30 | Michał Koczorowski AZS POZNAŃ |
31 | Hanna Burdziej MKŻ OPTI |
32 | Adam Turczynowicz KS Spójnia Warszawa |
33 | Szymon Gąsiorowski YK Stal Gdynia |
34 | Jakub Tomczyński KS Spójnia Warszawa |
35 | Apolonia Malańska KS AZS AWFiS Gdańsk |
36 | Jakub Dąbek SSW MOS Iława |
37 | Piotr Raszczyk UKŻ Pisz |
38 | Magdalena Skórnóg MBSW/UKŻR NIEGOCIN Giżycko |
39 | Jakub Miszczak KS Spójnia Warszawa |
40 | Dominika Sawicka UKS Barnim Goleniów |
41 | Mateusz Buło BAZA Mrągowo |
42 | Maksymilian Kruczyński AZS POZNAŃ |
43 | Alexander Wentzel KS AZS AWFiS Gdańsk |
44 | Ignacy Rojek KS AZS AWFiS Gdańsk |
45 | Anastazja Pastuszka UKŻ Pisz |
46 | Paulina Rutkowska YKP Gdynia |
47 | Rafał Górski KS AZS AWFiS Gdańsk |
48 | Maria Suchocka MKŻ Arka Gdynia |
49 | Franciszek Mikulski KS AZS AWFiS Gdańsk |
50 | Karolina Gajdzinska AZS POZNAŃ |
51 | Maksymilian Kowalczyk KŻ Horn Kraków |
52 | --- |
53 | Hubert Łobaczewski YKP Gdynia |
54 | Kacper Walęga KS Spójnia Warszawa |
55 | Kacper Bąk KŻ Horn Kraków |
56 | Konrad Wlazłowski YKP Gdynia |
57 | Antoni Kiliszek MKS Dwójka Warszawa |
58 | Andrzej Nowakowski MKS Dwójka Warszawa |
59 | Wiktor Matwiejuk UKS Żegluj Lublin |
60 | Zofia Czerniawska YK Stal Gdynia |
61 | Kamil Stemplewski MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO |
62 | Jakub Marciniak MKŻ OPTI |
63 | Iwo Reński YKP Gdynia |
64 | Agnieszka Zadora UKS Żegluj Lublin |
65 | Maja Kwiek WTW Warszawa |
66 | Amelia Rasz KS AZS AWFiS Gdańsk |
67 | Filip Tylenda UKZ GROT OSiR SUWAŁKI |
68 | Michał Paciorek UKS SZKWAŁ Legionowo |
69 | Igor Wójcik YK Stal Gdynia |
70 | Lidia Łukasik UKS Żegluj Lublin |
71 | Bartosz Dąbrowski UKŻ 7 Białystok |
72 | Michał Jaroszek MKŻ OPTI |
73 | Maria Kisłowska UKŻ GROT OSiR SUWAŁKI |
74 | Sarah Goetz AZS POZNAŃ |
75 | Michał Kuczmarski MKS Dwójka Warszawa |
76 | Natalia Ziółkowska YKP Gdynia |
77 | Pola Petrykowska UKS SZKWAŁ Legionowo |
78 | Wiktor Borkowski AZS POZNAŃ |
79 | Jakub Kosowski UKS FIR Warszawa |
80 | Hanna Korsak MKS Dwójka Warszawa |
81 | Iga Wielczyk SSW MOS Iława |
82 | Natasza Urbaniak AZS POZNAŃ |
83 | Michał Krzemiński UKS SZKWAŁ Legionowo |
84 | Magdalena Rejniak UKS SZKWAŁ Legionowo |
85 | Antoni Lipinski LKS Charzykowy |
86 | --- |
87 | Krzysztof Ciborowski K.S. Spójnia Warszawa |
88 | Mateusz Dobrzyński KS Spójnia Warszawa |
89 | Jan Paciorek UKS SZKWAŁ Legionowo |
90 | Jakub Piesiewicz KS AZS AWFiS Gdańsk |
91 | Hanna Ługowska WTW Warszawa |
92 | Marta Richert MKŻ Arka Gdynia |
93 | Jan Fuk MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO |
94 | Jan Klinicki SSW MOS Iława |
95 | Maciej Banaszak AZS Poznań |
96 | Danuta Wilska KS AZS AWFiS Gdańsk |
97 | Patrycja Kurpiewska MKS Dwójka Warszawa |
98 | Mikołaj Strupinski MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO |
99 | Michalina Pawelczyk MKS Dwójka Warszawa |
100 | Nikola Krzosek KS AZS AWFiS Gdańsk |
101 | Wiktoria Hlawaty MKŻ Opti |
102 | Tymon Mika KŻ Horn Kraków |
103 | Antoni Pasich UKS Barnim Goleniów |
104 | Lena Cituk MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO |
105 | Julian Podwalski SSW MOS Iława |
106 | Stanisław Gałuszka UKŻ Pisz |
107 | Mikołaj Czałbowski MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko |
108 | Emil Siwko UKS Żegluj Lublin |
109 | Hubert Bałdyga BAZA Mrągowo |
110 | Antoni Kużminski BAZA Mrągowo |
111 | Szymon Małachowski UKŻ 7 Białystok |
112 | Oskar Hawliczek KS Spójnia Warszawa |
113 | Krzysztof Junczyk UKS FIR Warszawa |
114 | Maja Cituk MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO |
115 | Sylwia Fryziak UKS SZKWAŁ Legionowo |
116 | Oliwia Żynda UKŻ GROT OSiR SUWAŁKI |
117 | Alicja Michalewska SSW MOS Iława |
118 | Mikołaj Grudzień UKS Żegluj Lublin |
119 | Jakub Wegiera UKS FIR Warszawa |
120 | Róża Stolarska UKS SZKWAŁ Legionowo |
121 | Mateusz Gąsiorowski YK Stal Gdynia |
122 | Maciej Małachowski UKŻ 7 Białystok |
123 | |
124 | Adam Rutkowski KS Spójnia Warszawa |
125 | Weronika Maciejczuk UKŻ 7 Białystok |
126 | Nina Janowicz KS AZS AWFiS Gdańsk |
127 | Bilkova Evgenia KOENIGSBERG |
128 | Ewa Czapla UKS Żegluj Lublin |
129 | Jakub Szczepanski LKS Charzykowy |
130 | --- |
131 | Franciszek Siwek KS Spójnia Warszawa |
132 | Natalia Rusinek UŻKS Spinaker |
133 | Krasnanskiy Saveliy INTERNYJ PARUS |
134 | Aleksandra Kamińska UKŻ 7 Białystok |
135 | --- |
136 | Michał Rasiński UKS SZKWAŁ Legionowo |
137 | Maksymilian Pastuszka Ukż Pisz |
138 | Aleksandra Borucka AZS Poznań |
139 | --- |
140 | --- |
141 | Malina Pietrzak WTW Warszawa |
142 | Kinga Furmanek SSW MOS Iława |
143 | Oscar Wielczyk SSW MOS Iława |
144 | |
145 | Hanna Kawalik UŻKS Spinaker |
146 | Oliwia Siedlewska MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO |
147 | Roch Dmuchowski SSW MOS Iława |
148 | Wiktoria Warzych MKŻ Opti |
149 | Natalia Chojnowska SSW MOS Iława |
150 | Maciej Kasprzak SSW MOs Iława |
151 | Filip Kwietniak SSW MOS Iława |
152 | Igor Grzelak WTW Warszawa |